Obrączki Kolekcja Romantyczna Złoty-Skorpion A-123

Nowy produkt

Obrączki Kolekcja Romantyczna Złoty-Skorpion A-123.

Więcej szczegółów

Dostępność: Dostępny

mm
0 - 0
mm
0 - 0

45 szt. w magazynie

2 288 zł

Additional information

Grawer:

Idealny dodatek, który podkreśli wyjątkowość produktu. Skorzystaj ze specjalnie przygotowanego przez nas kreatora, ktory pozwoli stworzyć indywidualny grawer na dołączonej do produktu blaszce. Tekst prosimy wpisywać bezpośrednio na wizualizacji. Aby zmienić styl zaznacz odpowiedni fragment wpisanego tektu i skorzystaj z dostępnych przycisków.

Projekt ma charakter wyłącznie podglądowy i może się różnić od finalnego dzieła na elemencie fizycznym. Nie mart się, nasz pracownik dołoży wszelkich starań, aby przygotować grawer w jak najlepszej formie wizualnej.

W tym miejscu możesz wpisać treść swojego graweru.


Aby zmienić formatowanie tekstu, zaznacz odpowiedni fragment i kliknij któryś z przycisków obok.


Jeżeli Twój tekst nie zmieści się idealnie w ramce nie przejmuj się, podczas grawerowania dopasujemy go tak, aby wyglądał ładnie.


Warszawa, 07.10.2022

Obrączki Kolekcja Romantyczna Złoty-Skorpion A-123

Złoty Skorpion to jeden z wiodących producentów obrączek ślubnych. Wysoka jakość produktów oraz wyjątkowe wzornictwo zawdzięczamy umiejętnemu połączeniu najnowszej technologii z wiedzą mistrzów jubilerstwa. Ręczne wykończenie oraz dbałość o najmniejszy szczegół sprawi , że sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagającego klienta.

Na obrączki Złoty Skorpion udzielamy dożywotniej gwarancji i zapewniamy w przyszłości korektę rozmiaru oraz odnowienie.

Obrączki w próbie 333 wykonujemy jedynie w żółtym złocie, są one około 17% lżejsze od obrączek w próbie 585.

W przypadku próby 585 istnieje możliwość wykonania obrączek w złocie żółtym, białym lub wielokolorowym.

Wszystkie obrączki wykonywane są metodą bezszwową. Dokładniej mówiąc oznacza to, że podstawa obrączki została wykonana z jednego kawałka metalu. Na początku surowiec do produkcji obrączki zostaje pocięty na odpowiednie wielkości pierścienie, kolejno poddany jest walcowaniu, a za pomocą specjalistycznych urządzeń dokonuje się obróbki mechanicznej obrączek.

Parametry obrączek oraz cena podana jest dla wersji standardowej (odpowiednik wzorników dostępnych w naszych sklepach). Istnieje możliwość wykonania obrączek w wersji tańszej - dzięki zmianie poszczególnych parametrów.

* Wszelkich uzgodnień dotyczących modyfikacji obrączek w tym oprawy kamieni prosimy dokonywać e-mailowo przez kliknięcie przycisku "zapytaj o produkt". Dokonamy wówczas indywidualnej wyceny zmodyfikowanego wzoru.

  Dodatkowo przy zakupie otrzymują Państwo:

     - Eleganckie opakowanie

     - Grawerowanie laserowe wewnątrz obrączek 

     - Certyfikat autentyczności

     - Paragon fiskalny

Materiał Złoto
Próba 333 lub 585
Masa próby 333 8.20 - 9.40g
Masa próby 585 9.80 - 11.20g
Szerokość 5.50 mm
Wysokość 1.30 mm
Profil wewnetrzny Półokrągły (soczewka)
Profil zewnetrzny Płaski
Diamenty (barwa, czystość) H / Si lub Cyrkonia
Gwarancja Dożywotnia na stop złota
Certyfikat autentyczności Tak
Przewidywany czas dostawy Standard do 10-20 dni GRATIS // Ekspress 3-10 dni koszt 50zł
Powierzchnia Poler

Idealny dodatek, który podkreśli wyjątkowość produktu. Wybierz kategorie z listy a następnie jeden z przygotowanych przez nas tekstów

Projekt ma charakter wyłącznie podglądowy i może się różnić od finalnego dzieła na elemencie fizycznym. Nie mart się, nasz pracownik dołoży wszelkich starań, aby przygotować grawer w jak najlepszej formie wizualnej.

Podobne produkty