• Fascynujące złote kolczyki kształtem przypominające skrzydła. Możliwość wyboru koloru kruszcu. Kruszec: Złoto Rodzaj zapięcia: Nausznice Waga: 1,50g Termin realizacji: 7-14 dni roboczych Waga jednego produktu może różnić się od podanej na stronie +/-10% Wyroby w próbie 333 są około 15% lżejsze i wykonywane tylko w żółtym i kolorze. GRAWER GRATIS!

  344 zł
  W magazynie
 • Eleganckie złote kolczyki o unikalnym kształcie, idealny jako prezent bądź upominek. Możliwość wyboru koloru kruszcu. Kruszec: Złoto Rodzaj zapięcia: Nausznice Waga: 1,50g Termin realizacji: 7-14 dni roboczych Waga jednego produktu może różnić się od podanej na stronie +/-10% Wyroby w próbie 333 są około 15% lżejsze i wykonywane tylko w żółtym i kolorze....

  344 zł
  W magazynie
 • Niezwykłe złote kolczyki o nieprzeciętnym wzorze, wyjątkowy pod każdym względem. Możliwość wyboru koloru kruszcu. Kruszec: Złoto Rodzaj zapięcia: Nausznice Waga: 1,30g Termin realizacji: 7-14 dni roboczych Waga jednego produktu może różnić się od podanej na stronie +/-10% Wyroby w próbie 333 są około 15% lżejsze i wykonywane tylko w żółtym i kolorze....

  291 zł
  W magazynie
 • Eleganckie złote kolczyki o niespotykanym wzorze. Możliwość wyboru koloru kruszcu. Kruszec: Złoto Rodzaj zapięcia: Nausznice Waga: 1,00g Termin realizacji: 7-14 dni roboczych Waga jednego produktu może różnić się od podanej na stronie +/-10% Wyroby w próbie 333 są około 15% lżejsze i wykonywane tylko w żółtym i kolorze. GRAWER GRATIS!

  225 zł
  W magazynie
 • Wyjątkowe złote kolczyki, niecodzienny wygląd nadaje im blasku i klasy. Możliwość wyboru koloru kruszcu. Kruszec: Złoto Rodzaj zapięcia: Nausznice Waga: 2,40g Termin realizacji: 7-14 dni roboczych Waga jednego produktu może różnić się od podanej na stronie +/-10% Wyroby w próbie 333 są około 15% lżejsze i wykonywane tylko w żółtym i kolorze. GRAWER GRATIS!

  542 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć