Obrączki klasyczne Złoty Skorpion - E-101

Nowy produkt

Obrączki Złoty Skorpion E-101 - Kolekcja Nowości 2023.

Więcej szczegółów

Dostępność: Dostępny

mm
0 - 0
mm
0 - 0

15 szt. w magazynie

1 760 zł

Grawer:

Idealny dodatek, który podkreśli wyjątkowość produktu. Skorzystaj ze specjalnie przygotowanego przez nas kreatora, ktory pozwoli stworzyć indywidualny grawer na dołączonej do produktu blaszce. Tekst prosimy wpisywać bezpośrednio na wizualizacji. Aby zmienić styl zaznacz odpowiedni fragment wpisanego tektu i skorzystaj z dostępnych przycisków.

Projekt ma charakter wyłącznie podglądowy i może się różnić od finalnego dzieła na elemencie fizycznym. Nie mart się, nasz pracownik dołoży wszelkich starań, aby przygotować grawer w jak najlepszej formie wizualnej.

W tym miejscu możesz wpisać treść swojego graweru.


Aby zmienić formatowanie tekstu, zaznacz odpowiedni fragment i kliknij któryś z przycisków obok.


Jeżeli Twój tekst nie zmieści się idealnie w ramce nie przejmuj się, podczas grawerowania dopasujemy go tak, aby wyglądał ładnie.


Warszawa, 22.07.2024

Złoty Skorpion to jeden z wiodących producentów obrączek ślubnych. Wysoka jakość produktów oraz wyjątkowe wzornictwo zawdzięczamy umiejętnemu połączeniu najnowszej technologii z wiedzą mistrzów jubilerstwa. Ręczne wykończenie oraz dbałość o najmniejszy szczegół sprawi , że sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagającego klienta.

Na obrączki Złoty Skorpion udzielamy dożywotniej gwarancji i zapewniamy w przyszłości korektę rozmiaru oraz odnowienie.

Obrączki w próbie 375 wykonujemy jedynie w żółtym złocie, są one około 17% lżejsze od obrączek w próbie 585.

W przypadku próby 585 istnieje możliwość wykonania obrączek w złocie żółtym, białym lub różowym.

Wszystkie obrączki wykonywane są metodą bezszwową. Dokładniej mówiąc oznacza to, że podstawa obrączki została wykonana z jednego kawałka metalu. Na początku surowiec do produkcji obrączki zostaje pocięty na odpowiednie wielkości pierścienie, kolejno poddany jest walcowaniu, a za pomocą specjalistycznych urządzeń dokonuje się obróbki mechanicznej obrączek.

Parametry obrączek oraz cena podana jest dla wersji standardowej (odpowiednik wzorników dostępnych w naszych sklepach). Istnieje możliwość wykonania obrączek w wersji tańszej - dzięki zmianie poszczególnych parametrów.

* Wszelkich uzgodnień dotyczących modyfikacji obrączek prosimy dokonywać e-mailowo przez kliknięcie przycisku "zapytaj o produkt". Dokonamy wówczas indywidualnej wyceny zmodyfikowanego wzoru.

  Dodatkowo przy zakupie otrzymują Państwo:

    - Eleganckie opakowanie

    - Grawerowanie wewnątrz obrączek 

    - Certyfikat autentyczności

    - Paragon fiskalny

Materiał Złoto
Próba 375 lub 585
Masa próby 333 5.30 - 6.70g
Masa próby 585 6.40 - 7.90g
Szerokość 4.00 mm
Wysokość 1.20 mm
Profil wewnetrzny Półokrągły (soczewka)
Profil zewnetrzny Półokrągły
Kolor złota Żółty
Gwarancja Dożywotnia na stop złota
Certyfikat autentyczności Tak
Przewidywany czas dostawy Standard do 10-20 dni GRATIS // Ekspress 3-10 dni koszt 50zł

Idealny dodatek, który podkreśli wyjątkowość produktu. Wybierz kategorie z listy a następnie jeden z przygotowanych przez nas tekstów

Projekt ma charakter wyłącznie podglądowy i może się różnić od finalnego dzieła na elemencie fizycznym. Nie mart się, nasz pracownik dołoży wszelkich starań, aby przygotować grawer w jak najlepszej formie wizualnej.

Podobne produkty

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć